Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2T-47499 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2T-47499 Switch Gas Safety High Limit for Ovens and Fryers
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2T-47499 |
| Manufacturer Part # | 2T-47499 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2T-47499 High Limit
