- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 2T-30402-09 72 Inch Adjustable C-tube Stainless Steel Heating Element
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2T-30402-09 |
| Manufacturer Part # | 2T-30402-09 |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2T-30402-09 Stat Adj 550o 72" C/tube
