RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T-303892 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2T-303892 3.9 Inch Thermal Protector Commercial Food Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T-303892 |
| Manufacturer Part # | 2T-303892 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T-303892 Thermal Protector
