RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2T-30374 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2T-30374 4.45 Inch Thermo Safety Warmer to Ensure Temperature Safety
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2T-30374 |
| Manufacturer Part # | 2T-30374 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2T-30374 Thermo Safety Warmers A1
