RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2T-05-WB-0055 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2T-05-WB-0055 Thermostat 380 F with Durable Design
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2T-05-WB-0055 |
| Manufacturer Part # | 2T-05-WB-0055 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2T-05-WB-0055 Thermostat 380 F (193 C)