Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2S000-09200 4.2 Inch Tap Body Seal with Quickgel Polymer
Item:
#1507208
Technical details
| Manufacturer | Ugolini USA |
|---|---|
| Model Number | 2S000-09200 |
| Manufacturer Part # | 2S000-09200 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 3.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2S000-09200 4.2 Inch Tap Body Seal with Quickgel Polymer
$96.30
Unit price
/
Unavailable