RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2S-Z4554 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2S-Z4554 1.5 Inch Tubular Lamp 60W Electric for Food Display
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2S-Z4554 |
| Manufacturer Part # | 2S-Z4554 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2S-Z4554 Lamp 60w 120v Tubular
