RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2S-31602-09 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2S-31602-09 6.65 Inch Lamp Fixture Electric Commercial Lighting
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2S-31602-09 |
| Manufacturer Part # | 2S-31602-09 |
| Height | 4.75" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2S-31602-09 Lamp Fixture Range W/130v