Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2S-305100 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2S-305100 100 Watt Vcs Hood Light Bulb Clear Heat-Resistant
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2S-305100 |
| Manufacturer Part # | 2S-305100 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2S-305100 Light Bulb 100w Vcs Hood

