Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2RZ6379 2.15 Inch OEM Control Knob Manual Rotary Durable Black
Item:
#1250888
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2RZ6379 |
| Manufacturer Part # | 2RZ6379 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2RZ6379 2.15 Inch OEM Control Knob Manual Rotary Durable Black
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2RZ6379 301hlsms Knob