Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2RZ5128 1.4 Inch Knob Infinite Control Electric Metal
Item:
#1250755
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2RZ5128 |
| Manufacturer Part # | 2RZ5128 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2RZ5128 1.4 Inch Knob Infinite Control Electric Metal
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2RZ5128 Knob Infinite Control
