- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2RZ2907 10 Inch Counterbalance Steel for Commercial Calibration
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2RZ2907 |
| Manufacturer Part # | 2RZ2907 |
| Height | 4.5" |
| Width | 10.35" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 4.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2RZ2907 Counterbalance/10/iron
