RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial deep fryers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2RY9086 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2RY9086 2-1/4 Inch Dial Gauge Flat Left Mount - Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2RY9086 |
| Manufacturer Part # | 2RY9086 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2RY9086 [ 2-1/4" Dia ] [ 400-200 F] [ 204-93 C ] [mount .187], [flat Left ], Star Fryer 404a 615fa 630f Fa.
