- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2RW4982 2.4 Inch Metal Insert Knob Red for Commercial Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2RW4982 |
| Manufacturer Part # | 2RW4982 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2RW4982 Knob Red Metal Insert.18 8
