RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg heated shelf food warmers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R9781 heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R9781 2-1/2 Inch Diameter Control Knob Off Lo 1 5 Hi Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R9781 |
| Manufacturer Part # | 2R9781 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R9781 Knob [ 2-1/2" Dia ] [ Off-lo-1-5-hi] [mount .187"], [position Up] # Kip5047, Used On Infinite Switches # 42-1058 & 42-1148, Star Warmer 130dir 138dir 139dir, Hot Plate 162 162f 502 502a 502f 502af
