RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 2R39382 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 2R39382 1 Inch Knob Plastic Black for Conveyor Oven
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2R39382 |
| Manufacturer Part # | 2R39382 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 2R39382 Color Black, Material Plastic, Inner Diameter 1/4", 6 Mm, Outer Diameter 1", 25 Mm, Includes Set Screw, Depth 11/16", 17 Mm
