- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bloomfield 2R34066 2-3/8 Inch Dial Off 375 225 Thermostat Knob Grey and Silver
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R34066 |
| Manufacturer Part # | 2R34066 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R34066 "wells" Grey & Silver T Stat Knob, [ 2-3/8" Dia ] [ Off-375-225] [mount .187"] [flat Down ], Off Printed On Bottom, Wells, Fryer F(49 67 68 676 678 686) Fls49., Series Llf.
