RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R30259 (OEM) cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R30259 (OEM) 2.3 Inch Knob Durable Stainless Steel Control
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R30259 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 2R30259 (OEM) |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R30259 (OEM) Temp Control Knob
