- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2R-Z8892 2-5/16 Inch Indicator Knob Electric Black Plastic Red Print
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z8892 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z8892 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Z8892 Indicator Knob, Black Plastic With White Print And Red Indicator, 2-5/16" Dia 3/16" D-stem Flat Right, Star Electric Griddle 515tgd-ap 524chsd 524tgd, 524tgd-ap 524tgds 536chsd 536tgd 548chsd 548tgd, 548tgds
