- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2R-Z4937 0.75 Inch Magnetic Catch 9lb Steel Secure Closure
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z4937 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z4937 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Z4937 Magnetic Catch 9lb