- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2R-Z14035 4.15 Inch Fan Blade Counterclockwise Aluminum
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Z14035 |
| Manufacturer Part # | 2R-Z14035 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Z14035 Fan Blade 3 Ccw 90 Deg