RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Y9124 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R-Y9124 Handle 1.45 Inch OEM Corrosion Resistant Ergonomic Grip
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Y9124 |
| Manufacturer Part # | 2R-Y9124 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Y9124 Handle