RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg strip warmers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Y1196 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R-Y1196 Dial Width 1.95 Inch Thermostat Knob Black and Silver
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Y1196 |
| Manufacturer Part # | 2R-Y1196 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Y1196 Thermostat Knob Black & Silver Low-1-thru-6-high, For Thermostat # 46-1353, Star Warmer Hfd-2 3
