RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2R-S1403A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2R-S1403A 1 1/4 Inch Knob Door Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2R-S1403A |
| Manufacturer Part # | 2R-S1403A |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2R-S1403A Knob Door Handle 1 1/4"o D