- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2R-7610283 1.15 Inch Vent Slide Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2R-7610283 |
| Manufacturer Part # | 2R-7610283 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall 2R-7610283 Vent Slide Hfs Assy

