RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2R-70702-34 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2R-70702-34 Dial Plate 1.55 Inch OEM Heat Switch with 6 Position
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2R-70702-34 |
| Manufacturer Part # | 2R-70702-34 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2R-70702-34 Dial Plate 6 Heat Switch
