RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2R-70702-08 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2R-70702-08 OEM Dial Plate 1.55 Inch Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-70702-08 |
| Manufacturer Part # | 2R-70702-08 |
| Height | 0.01" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-70702-08 Dial Plate 450f
