RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2R-50800-91 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2R-50800-91 1.15 Inch OEM Door Handle Ergonomic Design Durable Construction
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2R-50800-91 |
| Manufacturer Part # | 2R-50800-91 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2R-50800-91 Door Handle