- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bloomfield 2R-45321 2 Inch Diameter Thermostat Knob Black OEM Wells Grill
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2R-45321 |
| Manufacturer Part # | 2R-45321 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2R-45321 Thermostat Knob Black [ 2" Dia ] [ Off-450-200], [mount .187"] [ Flat Down ], Wells Grill Wg2424g Wg2436g Wg3036g Wg3048g
