RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2R-39009 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2R-39009 2-3/8 Inch Diameter Gas Thermostat Knob for Griddle
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R-39009 |
| Manufacturer Part # | 2R-39009 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R-39009 Thermostat Knob [ 2-3/8" Dia ] [ Off-150-450], [mount .240"] [ Down ], Wells Griddle Sp300 Gas Griddle
