- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2R-38668 1 Inch Grease Drawer Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R-38668 |
| Manufacturer Part # | 2R-38668 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R-38668 Handle Grease Drwr Gridd L