- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bloomfield 2R-35511 2-3/8 Inch Diameter Thermostat Knob Off to 375 300
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2R-35511 |
| Manufacturer Part # | 2R-35511 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2R-35511 Thermostat Knob [ 2-3/8" Dia. ] [ Off-375-300] [mount, .187"] [flat Left* ] *off Printed On Bottom., Wells Fryer F-101 F-1016 F-1725 F-55 Sts, F-55 Std F-556 Sts F-556 Std F-85 F-856 Wvfg
