Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2R-30371 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2R-30371 2 3/8 Inch Dial Off Low High Stainless Steel Gauge
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-30371 |
| Manufacturer Part # | 2R-30371 |
| Height | 1.37" |
| Width | 2.37" |
| Depth | 2.37" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-30371 Dial 2 3/8 D Off Lo 2 8 Hi
