RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-302826 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R-302826 Knob Assy Control Grill 200 - OEM Durable Assembly
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-302826 |
| Manufacturer Part # | 2R-302826 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-302826 Knob Assy Cntrl Grdl 200
