Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2QZ3171 10 Inch Stainless Steel Door with Reliable Seal
Item:
#1251497
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2QZ3171 |
| Manufacturer Part # | 2QZ3171 |
| Height | 0.13" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 29.11" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2QZ3171 10 Inch Stainless Steel Door with Reliable Seal
$635.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2QZ3171 Door 45/75 Fca