- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2Q-Z2346 9 Inch Door Commercial Hinged Stainless Steel with Attached Handle
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Z2346 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Z2346 |
| Height | 0.85" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2Q-Z2346 Door 30sg 45sg