RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2Q-Z10722 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2Q-Z10722 12 Inch Inside Glass Cooktop Heat Resistant for Commercial Use
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Z10722 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Z10722 |
| Height | 2" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 15.8" |
| Weight | 2.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2Q-Z10722 Inside Glass Ccoq 3