RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2Q-Y8617 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2Q-Y8617 7.6 Inch Impact-Resistant Front Panel Sign
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Y8617 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Y8617 |
| Height | 0.45" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 8.2" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2Q-Y8617 Front Panel Sign
