Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2Q-Y8508 Glass Front OEM Tempered Glass for Commercial Use
Item:
#1250903
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Y8508 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Y8508 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2Q-Y8508 Glass Front OEM Tempered Glass for Commercial Use
$302.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2Q-Y8508 Glass Front