RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2Q-Y8164 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2Q-Y8164 13 Inch Tempered Glass Side Panel for Food Display
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2Q-Y8164 |
| Manufacturer Part # | 2Q-Y8164 |
| Height | 0.65" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2Q-Y8164 Glass Side 13x17