RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2PZ18587 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2PZ18587 2 Inch Bearing Spring Alloy Steel Enhances Tension Performance
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2PZ18587 |
| Manufacturer Part # | 2PZ18587 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2PZ18587 Bearing Spring 2in
