RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2PY4183 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2PY4183 1-1/2 Inch Diameter Motor Sprocket 17 Tooth with Set Screws
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2PY4183 |
| Manufacturer Part # | 2PY4183 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2PY4183 17 Tooh Motor Sprocket, 1-1/2" Od X 5/16" Id 17 Tooth 2 Set Screws 10-32 X 3/16", Knurled Cup Point, If Cust Is Missing Set Screw(s) Can Use 10-32 X 1/4", Star Roller Grill 12 25 40 45 75
