RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P8880 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P8880 0.55 Inch Torsion Spring Handle for Commercial Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P8880 |
| Manufacturer Part # | 2P8880 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P8880 Spring Handle Torsion