Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hubbell aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hubbell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hubbell 2P8354 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hubbell 2P8354 Locking Plug 15 Amp 125v Nema L5-15p with Locking Mechanism
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P8354 |
| Manufacturer Part # | 2P8354 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P8354 Arrow Hart / Cooper Locking 3 Wire Plug, 15 Amp 125v Nema # L5-15p
