RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P38628 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P38628 5/8 Dia Plug Hole Corrosion-Resistant Nickel Finish
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2P38628 |
| Manufacturer Part # | 2P38628 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2P38628 Plug Hole 5/8 Dia Ni
