Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2P-Z4599 2.1 Inch Spring Right OEM Durable Alloy Component
Item:
#1190977
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z4599 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z4599 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2P-Z4599 2.1 Inch Spring Right OEM Durable Alloy Component
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2P-Z4599 Spring Right Hpd

