Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2P-Z2538 1.5 Inch Steel Motor Sprocket with 17 Teeth
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z2538 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z2538 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z2538 Old Style Motor Sprocket 17 Tooth, Steel .378" Id X 1.472" Od 17 Tooth 2 Allen Set Screws, New Style Sprocket Is 1/2" Id Sta2p-z11853 (non-stock), Star Roller Grill 20 30 30d 45a 50 75a.
