RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-Z2242 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-Z2242 2.7 Inch Roller Chain 86 Links Stainless Steel Continuous
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z2242 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z2242 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z2242 Roller Chain #25 Chain 86 Outside Links Continous No, Connector Apx 43" Circumference., Star Grill 20 20c 20s 20sc 30 30bd 30c 30e 30hd, 30s 30sc 50 50bd 50c 50e 50hd 50s 50sc
