RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2P-Z20782 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2P-Z20782 4 5/8 Inch Caster Swivel Stem with Brake
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z20782 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z20782 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z20782 Caster Swivel Stem 4 5/8" W/ Brake
