- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2P-Z16745 1.9 Inch Spring14 Grade Iron Corrosion Resistant Iron
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2P-Z16745 |
| Manufacturer Part # | 2P-Z16745 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2P-Z16745 Spring14 Gr. Iron
